aktívna materskáMatkaKatka

Odhodlanie

Publikované 08.04.2018 v 14:10 v kategórii Mamin úsmev ;), prečítané: 17x

Vždy som sa bála zubárov. VŽDY!
Čo Vám poviem - milujem sladké. A moje zuby majú sklon ku kazivosti. Niektorí ľudia tvrdia, že je to len o čistení zubov. Dovolím si pochybovať. Moja sestra si zuby nečistievala vôbec a nemá jediný kaz. Ale nebudem tu teraz polemizovať.
Ja som mala zuby pokazené už ako dieťa. Ku zubárke ma rodičia brali len vtedy, keď ma nejaký bolel. Asi preto som si vytvorila taký negatívny vzťah k návšteve zubnej ambuláncie. Pamätám si, ako keby to bolo dnes, ako som tam raz od bolesti odpadla. Druhý traumatický zážitok bol, keď mi zubárka zavŕtala do ďasna. 
S mužom sme sa presťahovali a ja som začala hľadať vhodného zubára, ale čím je človek bližšie Bratislave, tým sú ceny vyššie a väčšina finančne dostupných lekárov má plný stav. Ako zázrakom som jednu pani zubárku našla. Veľká motivácia pri hľadaní bolo to, že som sí povedala, že si musím dať zuby doporiadku. Kedy, ak nie teraz? Povedzme si úprimne, na zamestnancov, čo chodia často ku zubárovi sa dnes pozerá ako na ulievačov. 
A tak som sa objednala... Veľmi som sa bála. Niekomu to môže byť až smiešne, že má dospelá žena takú paniku. Ale prvý krok bol už tu a musela som pozbierať odvahu.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?